PRAVIDELNÉ UPRATOVANIE FIRIEM OKRES GALANTA

Kancelárske a administratívne priestory
• Obchodné priestory
• Komerčné priestory
• Výrobné haly
• Skladové priestory
• Priemyselné objekty

Doplnkové služby:

Umývanie okien, rámov a žalúzií
• Tepovanie
• Dezinfekcia a čistenie

Podrobnosti o doplnkových činnostiach nájdete v rozsahu našich služieb. Upratovanie firiem okres Galanta a okolie poskytujeme službu aj v neskorších hodinách a cez víkendy.

Upratovanie firiem prispôsobujeme potrebám prevádzky, čas upratovacích prác vždy prispôsobíme tak, aby žiadnym spôsobom nenarušoval chod vašej firmy.

UPRATOVANIE DOMÁCNOSTÍ S DÔVEROU

Poskytneme Vám dokonalú harmóniu čistoty, nevyvíjajte si energiu na upratovanie a čistenie, obráťte sa s dôverou na nás. Užite si zaslúžené voľno s rodinou, relaxom či iným druhom vašich záujmov.

Uprataná a čistá domácnosť vás vždy bude čakať. Zaručíme Vám nie len dôveru, ale aj profesionality, diskrétnosť a spoľahlivosť. Pracujeme s profesionálnymi čistiacimi prostriedkami a technológiami.

JEDNORÁZOVÉ UPRATOVANIE

Jednorazové upratovanie bytov a rodinných domov po nájomníkoch, po prerábaní, sťahovaní, jarné upratovanie, generálne upratovanie a iné.

PRAVIDELNÉ UPRATOVANIE

Pravidelné upratovanie bytov a rodinných domov. Frekvenciu upratovacíh prác prispôsobujeme požiadavkám klienta.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Umývanie okien, rámov a žalúzií
Tepovacie práce
Dezinfekcia a čistenie

UMÝVANIE OKIEN

Službu umývanie okien, výkladov a presklenných výloh ponúkame pre firmy, kancelárie, obchodné centrá, úrady, reštauračné a iné zariadenia. Ako doplnkovú službu umývanie okien ponúkame aj pre domácnosti.

Súčasťou umývania okien sú profesionálne čiatiace prostriedky a náradie, ktoré je šetrné k povrchom. Umývanie okien zahŕňa taktiež umytie okenných rámov, klúčiek, žalúzií, vonkajších a vnútorných parapet.